Wie zijn we
BeActive B.V. organiseert weekend- en vakantieopvang voor kinderen met een ondersteuningsvraag. De meeste kinderen hebben een vorm van autisme, ADHD, gedragsproblematiek, licht verstandelijke beperking of een combinatie ervan. De kinderen zijn in de leeftijd van 5 t/m 18 jaar.
De opvang is bedoeld ter ontlasting van de gezinssituatie en/of het werken aan o.a. sociale vaardigheden, zelfredzaamheid en een positief zelfbeeld. Ons weekend- en vakantieopvang zijn zo veel mogelijk afgestemd op de belevingswereld van kinderen, waarbij wij ernaar streven om kinderen te prikkelen en uit te dagen. Gedurende een activiteit maken we volop gebruik van de faciliteiten op de locatie. Onze opvang dient meerdere doelen: namelijk het ontlasten van de gezinssituatie en het verbeteren van sociale vaardigheden, zelfredzaamheid en een positief zelfbeeld.
Werkzaamheden
Als begeleider begeleidt je zelfstandig een groep van 4 à 6 kinderen gedurende een weekend of vakantieweek, vanzelfsprekend ondersteund, gecoacht en begeleid door een vaste coördinator.
In overleg met de kinderen stel je een programma op. In de weekendopvang werken wij op zowel Center Parcs De Eemhof (Zeewolde) als Center Parcs Zandvoort met professionele afgestudeerde begeleiders (HBO of WO) uit het hele land.
Voor de weekendopvang is het belangrijk dat je 1 weekend in de 4 weken beschikbaar bent van vrijdag 17.00 uur tot zondag 17.30 uur. Ben je minder weekenden beschikbaar dan kun je ook solliciteren voor onze invalpoule.
Studentbegeleiders draaien samen met een collega-studentbegeleider een groep van 4 á 5 kinderen, of zelfstandig een groep van 2 à 3 kinderen, vanzelfsprekend ondersteund, gecoacht en begeleid door een vaste coördinator die fulltime in dienst is bij BeActive.
Competenties
Je bent afgestudeerd: ALO, SPH, MWD, Pedagogiek, Pabo of een vergelijkbare relevante studierichting (HBO of WO).
Je bent student: Ben je minimaal tweedejaars student Pedagogiek, Calo, SPH, Pabo (of andere relevante studie) en heb je al enige ervaring met het werken met kinderen, solliciteer dan als studentbegeleider bij BeActive.
Ook vragen we de volgende competenties:
- Structuur bieden
- Grenzen stellen
- Observerend vermogen
- Zelfstandig handelen
- Samenwerken
- Professioneel communiceren

Locatie Zandvoort
- Begeleider voor groep meiden van rond de 15 jaar
We zoeken voor een hechte meidengroep van rond de 15 jaar een nieuwe begeleider. De meiden houden van gezelligheid. Ze genieten van een strandwandeling of samen wat koken. Word jij hun nieuwe begeleider?
Verder zijn we voor onze locatie op Zandvoort opzoek naar twee studentbegeleiders:
- Studentbegeleider voor groep meiden van rond de 10 jaar
Wij zijn opzoek naar een studentbegeleider. De groep is recent uitgebreid. Het is een lieve meidengroep waarbij het belangrijk is dat je goed op non-verbale signalen let. Zeggen wat ze vinden, is voor deze meiden nog spannend.
- Studentbegeleider voor groep meiden van rond de 12 jaar
Deze groep is recent uitgebreid, waardoor wij een studentbegeleider zoeken. Voor deze meiden is het fijn dat ze bij ons weer even kind kunnen zijn.
Locatie De Eemhof
Voor onze locatie op de Eemhof zoeken we ook voor enkele groepen nieuwe begeleiders:
- Begeleider voor groep jongens en meiden rond de 12 jaar
De groep kan genieten van het zwemmen en heeft veel humor. Belangrijk dat jij ze duidelijkheid geeft en grenzen biedt. Zelf zien ze die niet altijd even goed.
- Begeleider voor groep jongens op de Eemhof van rond de 13 jaar
Het is een groep die naast actieve momenten ook rustmomenten nodig heeft. Ze hebben veel baat bij duidelijkheid en structuur. De huidige begeleider heeft ze in haar hart gesloten, maar kan het helaas privé niet meer combineren en draagt de groep graag goed over.
- Begeleider meidengroep van rond de 14
Een groep meiden die behoefte heeft aan een begeleider die vertrouwen en een luisterend oor biedt, waarbij het belangrijk is dat ze hun verhaal bij jou kwijt kunnen.
- Begeleider nieuwe groep van rond de 9 jaar
Energieke jongens van rond de 7 jaar. Affiniteit met jonge kinderen en kennis van hun ontwikkelingsfase is hierbij belangrijk.
Locatie Baarn
- Begeleider vakantieopvang nieuwe(student) begeleiders. We zoeken specifiek nog naar (student)begeleiders voor onze groepslocatie op Baarn.
De week van zondag 09 augustus t/m vrijdag 14 augustus en de week van zondag 16 augustus t/m vrijdag 21 augustus staan er nog kinderen op de wachtlijst die graag mee willen.
Vergoeding
Vergoeding van €678 bruto per weekend en vergoeding voor een vakantieweek van 6 dagen ongeveer €1379 bruto, conform CAO Social Work, schaal 6
Vergoeding van €394 bruto per weekend en een vergoeding van ongeveer €695 bruto per vakantieweek van 6 dagen (studentbegeleiders)
Wij bieden:
– Leuk en afwisselend werk
– Een uitgelezen kans om relevante werkervaring op te doen
– Enthousiast team van begeleiders en coördinatoren.
Solliciteren?
Ben jij beschikbaar en voldoe je aan bovenstaande criteria, reageer dan snel per email, info@123beactive.nl met motivatiebrief en CV. Vermeld daarin duidelijk of je in de weekenden en/of vakantieweek beschikbaar bent.